У сучасних умовах швидкого старіння професійних навичок бажання і здатність компанії постійно підвищувати кваліфікацію своїх співробітників є одним з найважливіших факторів її успіху. Основа будь-якої компанії – це її співробітники. Отримання вашими співробітниками нових компетенцій, знань, умінь і навичок, які вони використовують або будуть використовувати у своїй професійній діяльності, обов’язково допоможе вам досягти вершини успіху.

Компанія KM Universe рада надати можливість підвищити професійний рівень ваших співробітників за допомогою багаторівневої системи навчальних заходів. Завдяки багаторічному досвіду роботи і високій якості викладання, ми готові організувати різні види професійних тренінгів.

Заняття проводять компетентні експерти у своїх галузях – керівники різного рівня, представники галузевих міністерств і відомств, фахівці-практики фармацевтичних фірм.

Програма навчальних заходів постійно видозмінюється слідом за змінами потреб і запитів фармацевтичного ринку, законодавчої бази, розширюється її тематика. Це дає змогу сформувати максимально ефективний корпоративний, а також індивідуальний навчальний план саме для співробітників вашої компанії.

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ

  •  Збільшення швидкості роботи (реакції на аномальні ситуації) ваших співробітників;
  •  Розширення кругозору, збільшення кількості розглянутих варіантів при прийнятті рішень, що впливає на оптимальність прийнятих рішень;
  •  Зниження втрат від неправильного оцінювання ситуації та неправильних дій працівників, пов’язане з закріпленням у процесі тренінгів навичок, знань, умінь;
  •  Запобігання витратам від непередбаченого настання небажаних подій і ситуацій, обмеження поширення так званих «ланцюжків небажаного розвитку подій» («ефект доміно»);
  •  Зміцнення корпоративної свідомості працівників, зближення особистих інтересів працівників з інтересами компанії;
  •  Зростання здатності до координованої усвідомленої спільної діяльності та прийняття рішень;
  •  Обмін інформацією між працівниками різних підприємств, які проходять тренінги разом, поширення «по горизонталі» передового досвіду, інших інновацій.

Тренінги

Якщо у вас виникла потреба у підвищенні рівня професійного та особистісного розвитку ваших співробітників, ми створимо спеціально під ваші потреби систему навчальних заходів, що міститимуть контроль за засвоєнням знань і формуванням навичок, систему підтримки результатів навчання за допомогою стимулювання / мотивування ваших співробітників, а також організуємо проведення навчальних заходів (різних видів професійних тренінгів), адаптованих під потреби та особливості саме вашої компанії. Ми також надамо вам можливість отримати «зворотний зв’язок» за результатами проведення тренінгів.