Товар має «обличчя», яке й визначає його ринковий успіх. Йдеться про своєрідний унікальний образ, що формується у свідомості споживача. Він виникає в результаті поєднання безлічі компонентів, які сприймаються споживачем як єдине ціле: з назви, упаковки, ціни, стилю реклами, з власної природи продукту, асоціацій і репутації…

Розроблення бренду – це один з найважливіших кроків формування власної аудиторії майбутнього товару. Тому дуже важливо підійти до процесу створення бренду дуже відповідально і професійно.

Для того щоб споживач зрозумів, що саме ваша торгова марка –  улюблена і варта довіри, компанія KМ Universe пропонує послуги зі створення та просування бренду. Це цілісний комплекс рекламних заходів, спрямованих на те, щоб донести до споживачів ідею і переваги вашого  товару.

Наша команда володіє сучасними технологіями брендування, а найголовніше – ми пропонуємо індивідуальний та креативний підхід до кожного завдання. Ми запропонуємо вам різні варіанти та ідеї і знайдемо той варіант, який повністю буде відповідати вашим потребам.

СЕРЕД ОСНОВНИХ БРЕНД-НАПРЯМІВ, ЯКІ МИ ПРОПОНУЄМО:

  •  неймінг – розроблення назви ТМ, що гарантує її унікальність, простоту запам’ятовування і позитивні асоціації у споживача;
  •  створення логотипу і фірмового стилю – розроблення оптимальної візуалізації для ТМ, яка у поєднанні з назвою забезпечить найкращу впізнаваність;
  •  розроблення рекламного слогана, що містить назву товару і концепцію, яку він повинен донести до споживача;
  •  визначення позиціонування продукту – пошук і вибір оптимального рішення для донесення споживачеві головних переваг товару і демонстрації вигод, які йому дасть вибір саме цього бренду;
  •  ребрендінг і рестайлінг – проведення комплексних заходів з метою зміни ставлення до бренду у свідомості споживача в кращий бік за рахунок зміни ідентифікуючих елементів ТМ і зміни базового позиціонування.

Ми з великим задоволенням візьмемося за цю роботу і зробимо все на найвищому рівні. Наші професіонали знають свою справу, вони працюють ефективно і точно, виконують поставлене перед ними завдання у визначені терміни.

Масштабні завдання пробуджують у нас амбітні цілі, наша команда дотримується незмінного принципу: створювати успішні бренди, бренди з унікальною ідеєю, особливі, здатні «зачепити» споживача, неповторні серед існуючих на ринку.

Бренд здатен зробити чимало, єдине, чого бренд не може зробити сам, – створити себе. Компанія KМ Universе допоможе вам зробити ваш бренд унікальним та успішним.