Просування продукції за всіма правилами маркетингу – давно «must have» успішного бізнесу. Кожна фармацевтична компанія, пропонуючи товар, подібний тому, що вже є на ринку, – вдосконалений, розроблений за останнім словом наукових досліджень, сучасніший й ефективніший за ті, що вже існують на ринку, – розуміє, що їй доведеться конкурувати не лише з іншими компаніями, а й  інерцією споживачів.

Виведення на ринок продукції без проведення аналізу бізнесу, ряду маркетинговий досліджень і загальної маркетингової стратегії – справа ризикована. Украй важливо надати своїй продукції не лише унікальних характеристик, реальних конкурентних переваг, а й створити яскравий бренд, успішний та надійний імідж за допомогою маркетингових заходів. Саме тому, щоб отримати максимальний результат від застосування в чомусь науки, а в чомусь мистецтва – маркетингу важливо довіритись досвідченим і надійним професіоналам.

Використовуючи власний багаторічний досвід та широкі знання в медицині та фармації, компанія KМ Universе пропонує цілий ряд маркетингових послуг: маркетинговий консалтинг, комплексне розроблення та впровадження стратегічного та операційного маркетингу, маркетингові дослідження, розроблення рекламної стратегії,  брендування, розміщення реклами.

Ми забезпечуємо професійне  просування лікарських засобів та дієтичних добавок до спеціального раціону харчування по всій території України, гарантуючи високі результати продажів; надаємо нашим партнерам повний спектр послуг з виведення на ринок і кваліфікованого маркетингового супроводу лікарських засобів та дієтичних добавок; професійну підтримку у реєстрації та перереєстрації лікарських засобів, медичних препаратів та дієтичних добавок, включаючи підготовку документації та її супровід у державних органах.

KМ Universе – це сучасна компанія з колективом молодих, талановитих менеджерів, які слідкують за сучасними технологіями, змінами на ринку та професійно розвиваються, щоб надавати своїм клієнтам актуальні послуги та якісний сервіс. Наша команда професіоналів має досвід роботи з компаніями різних типів і ми пишаємося своїми оригінальними та  креативними ідеями, реалізованими для наших клієнтів.