Одним з основних напрямів діяльності компанії KМ Universе є надання послуг у сфері аутсорсингу. Маючи значний досвід у реалізації аутсорсингових проектів і розгалуджену зовнішню службу медичних представників, ми задовольнимо вашу потребу в аутсорсингових послугах на будь-якому з етапів розвитку вашого бізнесу.

У своїй діяльності ми дотримуємося критеріїв високого рівня відповідності корпоративній політиці клієнта. Етична промоція для нас – це не просто маркер гарного смаку, а необхідність, реальна складова політики нашої компанії. Відповідальний підхід до співпраці, виконання договірних зобов’язань – і, що найголовніше, досягнення поставлених цілей, проявляється для нас не в словах і обіцянках, а в готовності взяти на себе відповідальність за фінансовий результат проекту. Ми готові розділити фінансові ризики з нашими партнерами або навіть взяти їх на себе.

Ми завжди чуємо наших партнерів і намагаємося максимально задовольнити їхні потреби, оскільки маємо детальні знання як вітчизняного, так і закордонного фармацевтичного ринку.

Нам вдалося зібрати у складі нашої зовнішньої служби фахівців високого рівня з великим досвідом роботи, які також стануть членом і вашої команди. Оскільки ми розуміємо, що психологічна сумісність також важлива, як і професіоналізм кандидата.

Ми працюємо швидко і злагоджено. Для цього ми використовуємо власну базу широких професійних контактів з успішними ключовими менеджерами різних галузей, здатних у найкоротші терміни вирішити завдання наших клієнтів.

Ми представляємо цінність для вашого бізнесу в питаннях швидкості, оскільки розуміємо, що час рівен грошам; кількості – ми готові до проектів будь-якого масштабу та економії – оскільки знижуємо витрати на персонал у вашому бюджеті.

Звертаючись до нас, ви також отримуєте можливість замовити таку послугу, як аутстафінг – один зі способів управління персоналом, що передбачає надання послуг у формі надання в розпорядження замовника певної кількості працівників.

З нами ви отримуєте готовий продукт – професійну команду медичних представників, націлену на просування вашої продукції за допомогою візитів до лікарів.

Така послуга зручна та  ефективна  насамперед залученням з боку більш якісного і надійного сервісу (компанія-провайдер дає гарантію якісного виконання роботи), упровадженням передових технологій, використанням позитивного досвіду ззовні, поліпшенням керованості (компанія-провайдер зазвичай використовує сучасні принципи і форми управління). До того ж позитивною стороною аутстафінгу є оптимізація витрат порівняно з утриманням власної зовнішньої служби медичних представників для фармацевтичної компанії.

Реалізуючи наші аутсорсингові проекти, ми не обмежуємося тільки аутсорсингом персоналу. KМ Universe має досвід у наданні повного циклу ефективних бізнес-процесів по окремому бренду, групі препаратів або всьому асортименту компанії-замовника:

  • дослідження та аналіз фармацевтичного ринку;
  • створення потенційного для вітчизняного ринку портфелю продукції;
  • розрахунок потенціалу продукту;
  • реєстрація та перереєстрація препаратів;
  • повний супровід і консультації в роботі з регулюючими органами;
  • стратегічний і операційний маркетинг (розроблення стратегії просування, формування маркетингового бюджету, розрахунок і реалізація плану продажів, виведення і закріплення ринкових позицій нових товарів та ін.);
  • комплексне просування фармацевтичних продуктів.