Корпоративна культура та високі етичні норми – важлива складова успіху компанії КМ Universе. Основу цієї культури становлять такі цінності:

C

Співробітництво

Ми думаємо і діємо в інтересах наших клієнтів та партнерів; співпрацюємо заради пошуку кращих рішень; завжди відкриті для нових пропозицій та співробітництва; застосовуємо принципи довіри, відкритості та розуміння у співпраці з партнерами та клієнтами; використовуємо гнучкі умови взаємодії і співробітництва.

Е

Ефективність

Ми раціонально використовуємо як людські, так і матеріальні ресурси; вибираємо найбільш перспективні та прибуткові напрями діяльності; працюємо якісно, пропонуючи оптимальні рішення; оптимізуємо витрати і терміни, зберігаючи при цьому високу якість результату праці; сприяємо прийняттю виважених та раціональних рішень; послідовно і впевнено рухаємося до поставлених цілей.

Р

Результативність

Ми завжди спрямовані на досягнення найкращого результату; сталого розвитку ваших компаній, поєднуючи короткострокові результати з довгостроковими перспективами; професійно задовольняємо виробничі потреби наших клієнтів за рахунок унікальних стандартів обслуговування та професійного сервісу.

В

Відповідальність

Ми  дотримуємося законів, правил та норм  ділової етики; чесно, уважно та відповідально ставимося до ділових інтересів  партнерів та клієнтів; піклуємося про відкриті та чесні партнерські взаємини зі співробітниками, клієнтами та партнерами.

І

Ініціативність

Ми не відступаємо перед  змінами і готові до них; легко адаптуємося до нових трендів і потреб ринку; не зупиняємося на досягнутому; шукаємо нові можливості і йдемо на виправданий ризик; постійно вдосконалюємося та прагнемо  нових знань та вмінь.

C

Співробітники

Запорука нашого та вашого успіху – це наші співробітники, що є високопрофесійною командою однодумців, діяльність яких спрямована на досягнення найбільш оптимального та якісного результату взаємної співпраці.

Наші Цінності дають змогу на гідному рівні провадити нашу Місію:

НАДАННЯ ЯКІСНОГО СЕРВІСУ НА ВСІХ ЕТАПАХ НАШОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – ВІД РЕЄСТРАЦІЇ ДО ПРОМОЦІЇ