KM Universe – молода компанія, що активно розвивається, яка вибрала основними напрямами своєї діяльності надання послуг у сфері маркетингових досліджень, реклами і PR в галузі просування лікарських засобів та дієтичних добавок на фармацевтичний ринок України, а також їх реєстрації та перереєстрації. Однією з пріоритетних функцій компанії KM Universe є аутсорсинг фармацевтичного персоналу, ко-промоція лікарських засобів, а також організація навчальних заходів і системи тренінгів по особистісному та професійному розвитку персоналу партнерських компаній.

Для досягнення поставленої мети KM Universe залучає до своєї роботи колектив професійних працівників, свою зовнішню службу, а також фахівців ззовні: керівників різного рівня, представників галузевих міністерств і відомств, спеціалістів-практиків фармацевтичних фірм, що готові поділитися своїми знаннями.

Маючи великий досвід роботи на фармацевтичному ринку і злагоджений колектив однодумців, KM Universe ставить перед собою амбітні цілі стати компанією повного циклу з надання повного спектра послуг щодо просування лікарських засобів та дієтичних добавок на фармацевтичному ринку України – починаючи від реєстрації та закінчуючи маркетинговим просуванням.

Однак цим наші амбітні плани і завдання не обмежуються. Ми впевнено тримаємо курс на міжнародні ринки, розширюємо співпрацю у сфері ко-промоції, аутсорсингу та маркетингу. Ми ставимо перед собою сміливі цілі, йдемо назустріч новим викликам, досягаємо нових вершин. KM Universe – всесвіт ваших можливостей з нами.